You are currently viewing MUTFAK DEKORASYONU
MUTFAK DEKORASYONU

MUTFAK DEKORASYONU

       Referanslarımız aracılığıyla bize ulaşan ARISOY ailesinin mutfağına keşfimizi yaptık. Bizden istenen ihtiyaçları belirledikten sonra tasarım aşamasına geçmek için mobilyacı ustamızı çağırıp rölöve çalışmamızı yaptık. 

     Eğer bir evde yaşanırken tadilat yapılacaksa en önemli öncelik en kısa sürede bitirip aile mağdur olmadan projenin tamamlanması olmalı. Bunun için mobilyacımızın teslim tarihinden 5 gün önce işe başlamalıydık.

    Mobilyacı verilen ölçüler dahilinde kesime başlaması için 3DMAX programında ailemizin hayallerine göre bir mutfak tasarladık. Daha detaylı fotoğraflar ve videolara https://www.instagram.com/p/CI580EmHxOQ/  instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

     İş programımız dahilinde kolon ve kirişlere zarar vermeden çivi dahi çakılmama şartıyla yıkım gerçekleştikten sonra alçı uygulamamızı yaptık bu sırada su tesisatı ve elektrik tesisatında değiştirilmesi gereken kısımları değiştirdik. 

     Zeminimizin kontrolü yapıldıktan sonra projeye uygun şekilde 1mm derz aralığı kullanarak granitimizi, asma tavan ışık bandı ve cam balkonumuzu uyguladık.

     Bu yaptığımız işlemler mobilya teslim tarihine kadar bitirilip mutfak dolaplarımızın montajı için gün gelmişti artık,  çimstone tezgahımız için ölçülerimiz de hazır oldu böylelikle tezgahımızında tesliminden sonra mutfağımız ARISOY ailesine teslim edildi.

     Bu yaptığımız çalışmamızda  bize karşı güvenini eksik etmeyen ARISOY ailesine buradan da teşekkür etmeyi borç biliriz. 

     Yeni projemizde görüşme dileğiyle…..

  

Bir yanıt yazın